Terefere 1- to kameralny żłobek położony w sercu krakowskiego Starego Miasta przy placu Generała Sikorskiego 4/1. Jest pierwszą z czterech placówek utworzonych przez Centrum Psychologiczne Salvate. Otwarty w 2013 roku, cieszy się bardzo dobrą opinią i co dla nas najistotniejsze, jest polecany kolejnym rodzinom przez Rodziców, których dzieci zakończyły już swoją przygodę w Terefere.

Zapraszamy dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia. Oferujemy przyjazną, rodzinną i kameralną atmosferę (grupa liczy maksymalnie 15 dzieci)

W ramach codziennych zajęć prowadzimy warsztaty rozwojowe, plastyczne i muzyczne. Zapewniamy zdrową, ekologiczną kuchnię oraz przestronne, w pełni przystosowane pomieszczenia.

Nieopodal Żłobka znajduje się plac zabaw oraz niewielki ogródek.

Kadrę Żłobka TEREFERE stanowią wykształcone, doświadczone i troskliwe opiekunki, dla których istotne jest by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać swoją ciekawość i potencjał. Podejmowane przez nasz zespół działania mają na celu wspieranie rozwoju emocjonalnego i umysłowego każdego z naszych dzieci oraz zaszczepienie umiejętności współpracy i prób budowania relacji z innymi dziećmi.

Żłobek Terefere to miejsce, o którym rodzice i dzieci mówią, że jest „najlepsze pod słońcem”.