Kadra Żłobka Terefere to osoby:

  • Z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii
  • Posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo
  • Z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością
  • Gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha
  • Dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata
  • Wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi
  • Prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

 

Ciocia Magda- Kierownik Żłobka

Ukończyła kursu „bliskościowa opiekunka w żłobku”. Jest osobą cierpliwą, uśmiechniętą i gotową na wszelkie wyzwania. W wolnych chwilach lubi czytać książki, jeździć na rowerze oraz podróżować.

O sobie: „Dzięki możliwości oglądania rozwoju dzieci z bliska, praca z nimi jest dla mnie ogromnie satysfakcjonująca. Zadowolenie z pracy daje mi widok uśmiechniętych buzi oraz świadomość, że dzieci czują się przy mnie bezpieczne i zaopiekowane.”

 

Ciocia Wiola

Absolwentka Studium Medycznego na wydziale Opiekunka Dziecięca. Odbywała praktyki w żłobkach, przedszkolach i Domach Małego Dziecka oraz pracowała jako opiekunka dziecięca.
W pracy kieruje się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas prowadzonych przez nią zajęć otacza dzieci niebywałą troską oraz zachęca do odkrywania tego co nowe i nieznane.

O sobie: „Staram się, aby każdy dzień spędzony z dziećmi był przygodą dla nich a dla mnie wyzwaniem. Praca z dziećmi to moja prawdziwa pasja. Jestem osobą bardzo cierpliwą, uśmiechniętą, posiadającą ogromny talent do zjednywania maluchów!”

 

Ciocia Paulina

Jest studentką III roku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyła również kurs na opiekuna w żłobku. Doświadczenie zawodowe postanowiła zdobyć, zaczynając pracę z dziećmi żłobkowymi. Jej marzeniem w przyszłości jest pracować jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca w żłobku to dla niej początek cennych doświadczeń w pracy z dziećmi.

O sobie: Praca z dziećmi stanowi spełnienie moich marzeń. Daje mi ona przede wszystkim ogromną radość. Kocham patrzeć, jak najmłodsi każdego dnia się rozwijają, a na ich buziach pojawia się uśmiech. Na co dzień jestem osobą bardzo spokojną, cierpliwą oraz troskliwą. I taką Ciocią jestem również dla najmłodszych.

 

Ciocia Martyna

Z wykształcenia jest technikiem żywienia a z zamiłowania troskliwa żłobkowa ciocia. Ukończyła kurs „Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym” Odbyła liczne praktyki w żłobkach oraz jako prywatna opiekunka.

O sobie: W pracy najważniejsze jest dla mnie zaufanie, którym dzieci mnie obdarzają, to jak mogę patrzeć jak z dnia na dzień stają się odważniejsze pokonując strach jakim jest rozłąka z rodzicami. Zawsze pragnę dzieciom dać dużo miłości i poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim chcę żeby dzieci przy mnie czuły się swobodnie.