Kadra Żłobka Terefere to osoby:

  • Z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii
  • Posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo
  • Z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością
  • Gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha
  • Dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata
  • Wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi
  • Prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Ciocia Gabi – kierownik żłobka

Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej, odbyła 80h praktyk w żłobku i ciągle się dokształca. Obecnie jest w trakcie studiów na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku Pedagogika Ogólna.

O sobie: Praca z dziećmi zawsze daje mi wiele radości, uwielbiam uczyć się od nich na nowo beztroskiego życia. Po za pracą lubię spędzać czas z przyjaciółmi albo czytając książkę.

 

Ciocia Wiola

Absolwentka Studium Medycznego na wydziale Opiekunka Dziecięca. Odbywała praktyki w żłobkach, przedszkolach i Domach Małego Dziecka oraz pracowała jako opiekunka dziecięca.
W pracy kieruje się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas prowadzonych przez nią zajęć otacza dzieci niebywałą troską oraz zachęca do odkrywania tego co nowe i nieznane.

O sobie: „Staram się, aby każdy dzień spędzony z dziećmi był przygodą dla nich a dla mnie wyzwaniem. Praca z dziećmi to moja prawdziwa pasja. Jestem osobą bardzo cierpliwą, uśmiechniętą, posiadającą ogromny talent do zjednywania maluchów!”

 

Ciocia Ewa

Absolwentka Szkoły Policealnej na kierunku Opiekun Medyczny. Ukończyła również kurs z praktyką Opiekuna dzieci do lat 3. Swoje wieloletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi zdobywała prywatnie jako niania. W pracy z dziećmi cechuje się ogromnym ciepłem oddaniem i cierpliwością bo każde dziecko jest ważną jednostką, która od małego czerpie od nas wiedzę i zdobywa świat poprzez obserwacje i naukę każdego dnia. Dlatego tak ważne jest, aby do każdego malucha mieć ciepłe i indywidualne podejście.

O sobie: „Praca z dziećmi jest dla mnie satysfakcjonujaca, kiedy mogę obserwować ich rozwój poprzez zabawę i doświadczenia, kiedy widzę jak poznają świat i kształtują swój charakter i rozwój , jest to dla mnie budujące tym bardziej, kiedy widzę uśmiech i radość w oczach dzieci…Bo wszystkie dzieci nasze są! I każde jest równie ważne i kochane!

Ciocia Kasia

Uśmiechnięta, cierpliwa i pogodna, ukończyła kurs opiekuna w żłobku, ma ponad 10 letnie doświadczenie pracy zarówno w żłobku jak i w przedszkolu. Prywatnie mama trójki dziewczynek
O sobie: uwielbiam pracę z dziećmi obserwowanie ich postępów a największą nagrodą za moją pracę jest dla mnie uśmiech dziecka.
Radość i bezpieczeństwo dzieci oraz spokój i zadowolenie rodziców są dla mnie priorytetem każde dziecko traktuje jak niepowtarzalny skarb i dar.