Kadra Żłobka Terefere to osoby:

  • Z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii
  • Posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo
  • Z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością
  • Gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha
  • Dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata
  • Wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi
  • Prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

image0
 

Ciocia Madzia- kierownik żłobka

Ukończyła kurs opieki nad dziećmi do lat 3. Jest studentką Uniwersytetu Pedagogicznego. Ciocia Madzia to osoba spokojna, cierpliwa i wesoła.

O sobie: „Uwielbiam pracować z dziećmi, pokazywać im świat i razem z nimi przeżywać różne przygody!”

73884c49-b68d-4e1a-b2c8-4f0987e40dc9
 

Ciocia Ania

Ukończyła kurs opieki nad dziećmi do lat 3. Prywatnie mama 13 – letniego chłopca. Jest osobą cierpliwą, wesołą i pełną pomysłów.

O sobie: „Praca z maluchami daje mi ogromną radość. Uwielbiam wywoływać uśmiechy na ich małych twarzach, a ich ciekawość świata mnie bardzo fascynuje”.

kadra-wm
 

Ciocia Wiola

Absolwentka Studium Medycznego na wydziale Opiekunka Dziecięca. Odbywała praktyki w żłobkach, przedszkolach i Domach Małego Dziecka oraz pracowała jako opiekunka dziecięca.
W pracy kieruje się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas prowadzonych przez nią zajęć otacza dzieci niebywałą troską oraz zachęca do odkrywania tego co nowe i nieznane.

O sobie: „Staram się, aby każdy dzień spędzony z dziećmi był przygodą dla nich a dla mnie wyzwaniem. Praca z dziećmi to moja prawdziwa pasja. Jestem osobą bardzo cierpliwą, uśmiechniętą, posiadającą ogromny talent do zjednywania maluchów!”