Kadra Żłobka Terefere to osoby:

  • Z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii
  • Posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo
  • Z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością
  • Gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha
  • Dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata
  • Wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi
  • Prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

 

Ciocia Karolina

Kierownik Żłobka. Ukończyła Kurs Opiekuna Dziecięcego, a obecnie jest na 3 roku studiów pedagogicznych ze specjalnością szkolną z profilaktyką społeczną w Akademii Ignatianum w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała podczas kilkuletniej pracy na stanowisku Opiekunki dziecięcej. Jest osobą bardzo pogodną, wesołą i zorganizowaną. Bardzo szybko zdobywa zaufanie i sympatię dzieci.

O sobie: „Praca z dziećmi jest moją życiową pasją. Największe zadowolenie i satysfakcję daje mi uśmiech na twarzy Dziecka oraz to kiedy widzę jak rośnie i się rozwija”. W wolnych chwilach czytam książki, uprawiam sport oraz podróżuję.”

 

Ciocia Wiola

Absolwentka Studium Medycznego na wydziale Opiekunka Dziecięca. Odbywała praktyki w żłobkach, przedszkolach i Domach Małego Dziecka oraz pracowała jako opiekunka dziecięca.
W pracy kieruje się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Podczas prowadzonych przez nią zajęć otacza dzieci niebywałą troską oraz zachęca do odkrywania tego co nowe i nieznane.

O sobie: „Staram się, aby każdy dzień spędzony z dziećmi był przygodą dla nich a dla mnie wyzwaniem. Praca z dziećmi to moja prawdziwa pasja. Jestem osobą bardzo cierpliwą, uśmiechniętą, posiadającą ogromny talent do zjednywania maluchów!”

 

Ciocia Sylwia

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza. Swoje doświadczenie zdobyła podczas studenckich praktyk, pracy jako prywatna opiekunka dziecięca, a także opiekunka w żłobku. W zakres jej zainteresowań zawodowych wchodzi wsparcie dziecka zagrożonego, patologie społeczne oraz psychologia- przede wszystkim społeczna. Prywatnie kocha podróże, dobrą muzykę oraz lekturę- najlepiej z gatunku fantasy.

O sobie: „Praca z dziećmi jest dla mnie niezwykle inspirująca, ponieważ każdego dnia uczę się od nich czegoś nowego. Lubię dzieci z wzajemnością ;)”

 

Ciocia Mari

Studentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła kurs opiekunki dziecięcej. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako opiekunka w żłobku oraz jako nauczycielka języka angielskiego w szkole językowej. Uczestniczyła też w licznych projektach jako wolontariuszka wspierając dzieci niepełnosprawne.
Jest osobą bardzo optymistyczną i ambitną. Szczególnie interesuje się neuropsychologią oraz psychologią rozwojową. W wolnym czasie tańczy, jeździ konno i na rolkach oraz wędruje po górach. Ma korzenie polsko-meksykańskie 😉

O sobie: „Uwielbiam przebywać z maluchami, daje mi to dużo radości! Najbardziej cieszy mnie, gdy mogę zaobserwować rozwój dziecka. Uważam, że praca z dziećmi to wyzwanie, ale jednocześnie wspaniała przygoda.”