• Polecamy z całego serca!!! Blanka pozdrawia wszystkie ciocie!!!

  p. Kasia
 • Też polecam! najlepsze miejsce pod słońcem! Moja Emilka jeszcze 4 miesiące po przejściu do przedszkola mówiła, że tęskni i chce wracać jak dla mnie to najlepsza rekomendacja pozdrawiamy ciocie i wujka.

  p. Ania
 • Syn chodził do Terefere równy rok i zrobił ogromne postępy w rozwoju. Panie opiekunki są bardzo miłe, jedzenie smaczne, dni w klubie dość urozmaicone – generalnie panuje tu bardzo dobra atmosfera. To była bardzo dobra decyzja, by posłać tu syna i jeśli będzie to możliwe i córka nieco podrośnie – również damy ją do Terefere.

  p. Michał
 • Bardzo polecam żłobek Terefere. Na tyle się tam zadomowiliśmy, że oddaliśmy Ciociom pod opiekę dwóch naszych synków i gdyby pojawił się trzeci – bez obaw też go tam wyprawimy. Ciepła, wręcz domowa atmosfera, a także wspieranie rozwoju dzieci to zdecydowane zalety tego miejsca.

  p. Zuza
 • Wspaniałe miejsce dla dzieciaków. Jeżeli ktoś z Państwa waha się czy posłać swą pociechę do tegoż żłobka, bardzo serdecznie polecam, albo wręcz namawiam. Opieka na najwyższym poziomie, wspaniałe ciocie (ze szczególnymi pozdrowieniami dla p. Dagmary i Madzi), nowy lokal z fantastycznym zapleczem, smaczne i zdrowe posiłki (zamawiane przez appkę), ciekawe zajęcia, słowem – kwintesencja jakości i synonim idealnego miejsca do radosnego i prawidłowego rozwoju dziecka. Zostawiając pociechę, można bez stresu jechać do pracy, wiedząc, że ma najlepszą możliwą opiekę. Polecam szalenie!

  p. Rafał
 • Polecam Opieka wzorowa Ciocie w pełni zaangażowane, pomocne Trudny okres adaptacji przeszliśmy praktycznie bezproblemowo Warunki bardzo dobre.

  p. Sylwia
 • Polecam Żłobek Terefere Moja córeczka chętnie chodzi Panie które tam pracują są bardzo pomocne i miłe . Jest to miejsce bezpieczne oraz rozwijające umiejętności dzieci.

  p. Monika
 • Z wielką przyjemnością polecam każdemu kto się jeszcze choć chwilę zastanawia nad wyborem żłobka Terefere. Córeczka chodzi z przyjemnością, jest mega zadowolona, nigdy nie płacze że nie chce iść, panie super, zawsze uśmiechnięte służące radą i cenną wskazówką . Wszystkim gorąco polecam.

  p. Aneta
 • Z całego serca polecam żłobek TEREFERE . Pasja, wrażliwość, poczucie humoru i morze miłości do dzieciaków cioć i wujka, a one to czują i odwzajemniają. Ciocie, Wujek są uśmiechnięci i widać ze kochają dzieci. Pomagają przy np. pozbyciu się smoczka, odpieluchowaniu. Bardzo dziękuję całej kadrze żłobka TEREFERE za opiekę nad naszą Anią. Nasza córeczka uwielbiała tam chodzić.

  p. Monika
 • Miejsce w którym dzieci czują się bezpieczne. Wielkie zaangażowanie Cioć i Wujka podczas adaptacji. Ciężkie początki dla dziecka szybko się zakończyły i córka wychodziła z uśmiechem na twarzy. Mnóstwo zabaw i zajęć, przez co nie było czasu na nudę i tęsknotę za rodzicami Indywidualne podejście do każdego dziecka. Uśmiech i zadowolenie córeczki, jest najlepszą rekomendacją tego miejsca. POLECAMY!

  p. Agnieszka
 • Domowa atmosfera, dzieci witane i żegnane z uśmiechem i przytulasami. Pomoc w pożegnaniu ze smoczkiem i nie poddawanie się kadry podczas odpieluchowania. Częste spacery na pobliski plac zabaw. codzienna informacja o zachowaniu dziecka. Polecam.

  p. Katarzyna