Witamy na stronie Żłobka Terefere 1 przy Placu Gen. Sikorskiego 4/1 w Krakowie

slider1
slider3
slider4
slider_new

Nasze atuty

Sprawdź plan dnia
Cierpliwość i profesjonalizm
Przestronne miejsce
Sprawdź warunki
Żłobek Terefere Kraków Centrum

Żłobek Terefere Kraków Centrum

Terefere 1- to kameralny żłobek położony w sercu krakowskiego Starego Miasta przy placu Generała Sikorskiego 4/1. Jest pierwszą z czterech placówek utworzonych przez Centrum Psychologiczne Salvate. Otwarty w 2013 roku, cieszy się bardzo dobrą opinią i co dla nas najistotniejsze, jest polecany kolejnym rodzinom przez Rodziców, których dzieci zakończyły już swoją przygodę w Terefere.

Zapraszamy dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia. Oferujemy przyjazną, rodzinną i kameralną atmosferę (grupa liczy maksymalnie 15 dzieci)

W ramach codziennych zajęć prowadzimy warsztaty rozwojowe, plastyczne i muzyczne. Zapewniamy zdrową, ekologiczną kuchnię oraz przestronne, w pełni przystosowane pomieszczenia.

Nieopodal Żłobka znajduje się plac zabaw oraz niewielki ogródek.

Kadrę Żłobka TEREFERE stanowią wykształcone, doświadczone i troskliwe opiekunki, dla których istotne jest by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać swoją ciekawość i potencjał. Podejmowane przez nasz zespół działania mają na celu wspieranie rozwoju emocjonalnego i umysłowego każdego z naszych dzieci oraz zaszczepienie umiejętności współpracy i prób budowania relacji z innymi dziećmi.

Żłobek Terefere to miejsce, o którym rodzice i dzieci mówią, że jest „najlepsze pod słońcem”.

O nas

 • Polecam! najlepsze miejsce pod słońcem! Moja Emilka jeszcze 4 miesiące po przejściu do przedszkola mówiła, że tęskni i chce wracać jak dla mnie to najlepsza rekomendacja.

  p. Ania
 • Syn chodził do Terefere równy rok i zrobił ogromne postępy w rozwoju. Panie opiekunki są bardzo miłe, jedzenie smaczne, dni w klubie dość urozmaicone – generalnie panuje tu bardzo dobra atmosfera. To była bardzo dobra decyzja, by posłać tu syna i jeśli będzie to możliwe i córka nieco podrośnie – również damy ją do Terefere.

  p. Michał
 • Bardzo polecam żłobek Terefere. Na tyle się tam zadomowiliśmy, że oddaliśmy Ciociom pod opiekę dwóch naszych synków i gdyby pojawił się trzeci – bez obaw też go tam wyprawimy. Ciepła, wręcz domowa atmosfera, a także wspieranie rozwoju dzieci to zdecydowane zalety tego miejsca.

  p. Zuza
 • Wspaniałe miejsce dla dzieciaków. Jeżeli ktoś z Państwa waha się czy posłać swą pociechę do tegoż żłobka, bardzo serdecznie polecam, albo wręcz namawiam. Opieka na najwyższym poziomie, wspaniałe ciocie, lokal z fantastycznym zapleczem, smaczne i zdrowe posiłki (zamawiane przez appkę), ciekawe zajęcia, słowem – kwintesencja jakości i synonim idealnego miejsca do radosnego i prawidłowego rozwoju dziecka. Zostawiając pociechę, można bez stresu jechać do pracy, wiedząc, że ma najlepszą możliwą opiekę. Polecam szalenie!

  p. Rafał
 • Polecam Opieka wzorowa Ciocie w pełni zaangażowane, pomocne Trudny okres adaptacji przeszliśmy praktycznie bezproblemowo Warunki bardzo dobre.

  p. Sylwia
 • Polecam Żłobek Terefere Moja córeczka chętnie chodzi Panie które tam pracują są bardzo pomocne i miłe . Jest to miejsce bezpieczne oraz rozwijające umiejętności dzieci.

  p. Monika
 • Z wielką przyjemnością polecam każdemu kto się jeszcze choć chwilę zastanawia nad wyborem żłobka Terefere. Córeczka chodzi z przyjemnością, jest mega zadowolona, nigdy nie płacze że nie chce iść, panie super, zawsze uśmiechnięte służące radą i cenną wskazówką. Wszystkim gorąco polecam.

  p. Aneta
Telefon: 508 672 724
E-mail: biuro@salvate.pl
31-115 Kraków
ul. Plac Generała W. Sikorskiego 4/1