Nasza przedszkolna kadra to osoby:

  • z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii,
  • z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością,
  • posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo,
  • gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha,
  • dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata,
  • wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi,
  • prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą przedszkolnym Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

 

Ciocia Kasia

kierowniczka żłobka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku położnictwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako niania. Jest osobą cierpliwą, opanowaną i uśmiechniętą. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, haftować oraz wykonywać prace manualne i plastyczne.

O sobie: „Praca z małymi dziećmi oraz możliwość obserwacji ich rozwoju i zdobywania przez nie nowych umiejętności sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Staram się, by dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i otoczone opieką oraz troską.”

EC7DEEEB-1832-4657-8169-EEAEF317093B_1_201_a
 

Ciocia Aneta

 

Ukończyła kurs „Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym”. Prywatnie mama 2 dzieci. Czas wolny lubi spędzać na wspólnych wycieczkach.

O sobie: „Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, organizować im czas, motywować do zabawy. Praca z nimi to moja pasja, która daje mi dużą satysfakcję oraz poczucie spełnienia zawodowego”.

IMG_20201202_222519
 

Ciocia Paula

 

Jest absolwentką kursu ‚Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym do lat 3’.

W wolnym czasie lubi podróżować i czytać książki.

O sobie: „Moim zadowoleniem z wykonywanej pracy jest uśmiech na twarzy dziecka, kiedy widzę jak rosną, rozwijają się i osiągają swoje małe sukcesy”.

 

Ciocia Natalia

 

Ukończyła „kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym do lat 3” oraz dwuletnią szkołę o specjalizacji „opiekun dziecięcy”, posiada dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

O sobie : Praca z dziećmi jest moją pasją, dawanie im dużo czułości oraz zrozumienia sprawia mi jak i małym pociechom ogromną przyjemność, lubię dużo śpiewać, tańczyć oraz spacerować 🙂

 

78dafb76-8273-487e-9d16-5fbfa5db662e
 

Ciocia Aneta

 

Absolwentka studiów na kierunku Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza i terapeutyczna. Obecnie w trakcie kończenia kwalifikacji pedagoga specjalnego- Oligofrenopedagoga oraz Integracji Sensorycznej z elementami terapii behawioralnej.
Jest osobą cierpliwą, empatyczną z wieloma pomysłami na niecodzienne, kreatywne zabawy.
W wolnym czasie uwielbia podróżować, czytać książki oraz fotografować.

o sobie: Praca z dziećmi to moja pasja; skupiam się na podążaniu za dzieckiem i dawaniu mu przestrzeni do rozwoju i poznawania świata. Staram się cały czas zdobywać nowe doświadczenia, brać udział w różnorodnych kursach i szkoleniach przydatnych i wspierających prace z dzieckiem. Ukończyłam miedzy innymi szkolenia z zakresu Sensoplastyki, Terapii Reki, Zabaw na 7 zmysłów, Bajkoterapii i wiele innych.

 

c538f696-2b38-42b1-89c8-86d2380cfac8
 

Ciocia Agnieszka

 

Ukończyła kurs „Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym”.
O sobie: praca z dziećmi daje mi dużo radości z codziennej interakcji z nimi oraz satysfakcję z obserwowania ich sukcesów – i tych mniejszych i tych większych:) Jestem spokojną, cierpliwą i troskliwą osobą, która stara się dać maluszkom ciepło oraz miłość.
Na co dzień uwielbiam czytać książki, gotować i praktykować jogę.