Nasza przedszkolna kadra to osoby:

  • z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii,
  • z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością,
  • posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo,
  • gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha,
  • dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata,
  • wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi,
  • prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą przedszkolnym Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

IMG_8664
 

Ciocia Beata – kierownik żłobka

Ukończyłam pielęgniarstwo oraz kurs animatorki żłobkowej i przedszkolnej. Jestem mamą dwóch chłopców.

Jestem ciepłą, pozytywną i cierpliwą osobą.

Praca z dziećmi daje mi dużo radości  oraz dużo pozytywnej energii. W pracy z maluchami staram się postrzegać świat z perspektywy „małego” człowieka, gdyż to jest kluczem do poznania dziecka, jego potrzeb jak i zachowania. Podczas wieloletniej pracy z maluszkami zauważyłam, że każde dziecko jest wyjątkowe i każde jest inne, dlatego do każdego dziecko podchodzę indywidualnie. Głównym moim celem w pracy z dziećmi jest stworzenie im atmosfery pełnej ciepła, radości, otwartości i bezpieczeństwa jak również zadbanie o dobrym kontakt z rodzicem, spokojny rodzic, to szczęśliwe dziecko.

Uśmiech na twarzach małych pociech jest dla mnie najlepszą nagrodą jak i również  motywacją do tego, aby swoją pracę wykonywać jak najlepiej.

W wolnych chwilach lubię czytać książki, aktywnie spędzać czas z rodzinką.

 

Ciocia Ania

Nazywam się Ania pracuję w żłobku jako opiekunka naszych najmłodszych pociech. Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy w żłobku i przedszkolu. Jestem osobą, która ceni sobie pracę z dziećmi.

Jestem miła, zawsze uśmiechnięta i bardzo lubię pracę z dziećmi, gdyż sprawia mi to ogromną przyjemność.

image0(3)
 

Ciocia Angelika

Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej o ogromnej pasji i zaangażowaniu w pracę z dziećmi. Największą satysfakcję sprawia jej obserwowanie postępów, jakie dzieci osiągają pod jej opieką. Pragnie stworzyć dla każdego malucha bezpieczną przystań, w której będzie czuł się kochany i doceniany.

O sobie: W wolnych chwilach lubię spędzać czas na siłowni bądź zapomnieć się w interesującej książce.

 

 

 

image0

Ciocia Matylda – zastępca kierownika

 

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku nad dziećmi do lat 3, posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Jest osobą wyrozumiałą, cierpliwą i opanowaną. Interesuje się psychologią, w wolnym czasie czyta książki i jeździ na rowerze.

O sobie: Jako opiekun oferuję pełną troskę i uwagę każdemu dziecku, tworząc ciepłą i kochającą atmosferę. Staram się zapewnić dzieciom zabawy, naukę, wspieram ich w rozwoju motorycznym i emocjonalnym. Moją misją jest zapewnienie, aby maluszki czuły się szczęśliwe, bezpieczne i kochane.