Nasza żłobkowa kadra to osoby:

  • z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii,
  • z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością,
  • posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo,
  • gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha,
  • dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata,
  • wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi,
  • prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą przedszkolnym Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

Ciocia Kasia – kierowniczka żłobka

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku położnictwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako niania. Jest osobą cierpliwą, opanowaną i uśmiechniętą. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, haftować oraz wykonywać prace manualne i plastyczne.

O sobie: „Praca z małymi dziećmi oraz możliwość obserwacji ich rozwoju i zdobywania przez nie nowych umiejętności sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Staram się, by dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i otoczone opieką oraz troską.”

Ciocia Aneta

 

Ukończyła kurs „Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym”. Prywatnie mama 2 dzieci. Czas wolny lubi spędzać na wspólnych wycieczkach.

O sobie: „Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, organizować im czas, motywować do zabawy. Praca z nimi to moja pasja, która daje mi dużą satysfakcję oraz poczucie spełnienia zawodowego”.

 

Ciocia Paula

 

Jest absolwentką kursu ‚Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym do lat 3’.

W wolnym czasie lubi podróżować i czytać książki.

O sobie: „Moim zadowoleniem z wykonywanej pracy jest uśmiech na twarzy dziecka, kiedy widzę jak rosną, rozwijają się i osiągają swoje małe sukcesy”.

 

Ciocia Agnieszka

 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz kursu „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym”. Jest osobą empatyczną, cierpliwą oraz życzliwą. Lubi pracować z dziećmi oraz towarzyszyć im w ich codziennym rozwoju i poznawaniu świata. W wolnym czasie czyta książki, podróżuje, a zimą jeździ na nartach.

O sobie: „W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla mnie ich dobro, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa oraz wspieranie całościowego rozwoju i tworzenie dla nich warunków do kreatywnej zabawy. Satysfakcję sprawia mi obserwacja nowych umiejętności u dziecka, rozwijania się samodzielności, a przede wszystkim doświadczania przez niego radości i uśmiechu.”