Nasza żłobkowa kadra to osoby:

  • z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii,
  • z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością,
  • posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo,
  • gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha,
  • dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata,
  • wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi,
  • prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą przedszkolnym Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

Ciocia Kasia 

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku położnictwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując jako niania. Jest osobą cierpliwą, opanowaną i uśmiechniętą. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki, haftować oraz wykonywać prace manualne i plastyczne.

O sobie: „Praca z małymi dziećmi oraz możliwość obserwacji ich rozwoju i zdobywania przez nie nowych umiejętności sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Staram się, by dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i otoczone opieką oraz troską.”

Ciocia Marta

Absolwentka kursu Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym do 3 lat. Jest osobą cierpliwą, opanowaną, radosną, ambitną oraz otwartą na nowe wyzwania. Uwielbia pracę z dziećmi, która daje jej wiele radości. W łatwy sposób nawiązuje z nimi kontakt, zyskując ich sympatię i zaufanie. Ważne jest dla niej to, żeby dzieci pod jej opieka czuły się bezpieczne i szczęśliwe. W wolnych chwilach uwielbia jeździć na rowerze, spacerować i podróżować.
O sobie: „Praca z dziećmi jest dla mnie satysfakcjonująca, kiedy mogę obserwować ich rozwój poprzez zabawę i doświadczenia, kiedy widzę jak poznają świat i kształtują swój charakter i rozwój , jest to dla mnie budujące tym bardziej, kiedy widzę uśmiech i radość w oczach dzieci.”

Ciocia Aneta

Ukończyła kurs „Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym”. Prywatnie mama 2 dzieci. Czas wolny lubi spędzać na wspólnych wycieczkach.

O sobie: „Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, organizować im czas, motywować do zabawy. Praca z nimi to moja pasja, która daje mi dużą satysfakcję oraz poczucie spełnienia zawodowego”.

Ciocia Paula

Jest absolwentką kursu ‚Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym do lat 3’.
W wolnym czasie lubi podróżować i czytać książki.
O sobie: „Moim zadowoleniem z wykonywanej pracy jest uśmiech na twarzy dziecka, kiedy widzę jak rosną, rozwijają się i osiągają swoje małe sukcesy”.