Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


+100%-
slide1_1
Welcome to Kindergarten

Your Children are Safe With Us!

slide2_1
We Offer Your Child

Different Kinds of Activities!

slider3
slider4
slider5


Nasze atuty


Sprawdź plan dnia

Cierpliwość i profesjonalizm

Przestrzenne miejsce

Sprawdź warunki
Opinie rodziców

  • Świetne miejsce dla maluchów, miła i rodzinna atmosfera, oddany i zaangażowany personel uroczych cioć oraz lokalizacja w ścisłym centrum. Na pewno tam wrócimy z kolejnymi maluchami 🙂

    Tata Uli
  • Udział w projekcie dał mi szansę na ponowną  współpracę z pracodawcą, w a dalszej perspektywie pozwolił na rozwinięcie własnej działalności gospodarczej.

    Mama Igi
  • W klubie panuje miła i domowa atmosfera dlatego też maluch nie chciał wracać do domu. Gorąco polecam. To było moje pierwsze doświadczenie ze żłobkiem i bardzo pozytywne 🙂

    Mama Leona

Żłobek integracyjny Ruczaj – Zdunów – Kraków

Wiemy doskonale, że Rodzicom zależy przede wszystkim, aby dzieci czuły się w każdym miejscu, w którym przebywają, bezpiecznie i komfortowo jak we własnym domu. W żłobku na Ruczaju Terefere dzielimy się z dziećmi miłością i z zaangażowaniem uczestniczymy w poznawaniu przez nie świata – zawsze w sposób kreatywny. Dzięki temu dzieci bez strachu stawiają kolejne kroki w swoim maleńkim świecie.

Ze względu na charakter naszego żłobka stawiamy na pierwszym miejscu budowanie wzajemnych relacji pomiędzy dziećmi oraz ich opiekunami, opierające się na wzajemnym szacunku, empatii i sympatii mimo wszelkiego rodzaju różnic. Uczymy budować mosty wszędzie tam, gdzie inni stawiają mury. Dzięki zajęciom w mieszanych grupach dzieci są otwarte, pewne siebie, chętnie integrują się z innymi dziećmi.

Również dla dzieci z niepełnosprawnością możliwość zabawy z pełnosprawnymi dziećmi utwierdza je w przekonaniu o tym, że nie istnieją między nimi żadne bariery. To najlepszy krok i trening współżycia w społeczeństwie w późniejszym czasie.

 

Żłobek integracyjny w Krakowie to zawsze zdrowe jedzenie

 

Głęboko wierzymy, że jedzenie ma wielką moc. Nie tylko przyrządzanie go, podawanie i spożywanie w gronie przyjaciół, w przyjemnej atmosferze, ale również składniki, z jakich są przygotowywane. Właśnie dlatego wszystkie posiłki, jakie powstają dla dzieciaków w naszym żłobku na Ruczaju, powstają ze zdrowych, ekologicznych produktów, zgodnie z zaleceniami oraz odpowiednio do wieku dzieci.

Jesteśmy zdania, że smaczny i pożywny posiłek to coś więcej, niż tylko możliwość nabrania sił do dalszej zabawy, to również ogromna frajda i niepowtarzalna możliwość uczenia się nowych smaków, łączenia ich i wybierania spośród nich swoich ulubionych.

 

Żłobek integracyjny w Krakowie to najlepiej dopasowane zajęcia

Zajęcia w grupach, dopasowane do wieku dziecka oraz jego możliwości poznawczych, to kolejny kluczowy punkt na mapie jego rozwoju. W cenie dziesięciogodzinnego abonamentu maluch może uczestniczyć w wybranych przez rodzica warsztatach, wśród których do wyboru są zajęcia rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne, integracji sensorycznej, z psychologiem, plastyczno-motoryczne oraz muzyczno-rytmiczne.

Uczestnictwo w takich zajęciach doskonale pokazuje, w jakim kierunku dziecko chce się rozwijać, a jednocześnie pomagają dziecku adoptować się do życia i wspierać rozwój w tych dziedzinach, w których maluch radzi sobie nieco gorzej. W efekcie ów rozwój wspierany jest na każdym możliwym polu.

Wszystkie zajęcia i warsztaty prowadzone w ramach programu edukacyjnego żłobka integracyjnego w Krakowie wykonywane są przez osoby doświadczone, wykwalifikowane i uchodzące za specjalistów w  danej dziedzinie.

 

Nowoczesne wyposażenie żłobka na Ruczaju

 

Oczywiście najlepiej, aby rozwój dziecka, jego edukacja i zabawa odbywała się w środowisku nowoczesnym, estetycznym, pobudzającym wyobraźnię dziecka. Właśnie tak wyposażony jest żłobek integracyjny w Krakowie – czyste, kolorowe, przyjemne pomieszczenia, w których dzieci przebywają z przyjemnością i które dobrze się kojarzą. Dbamy o to, by sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń oraz wykorzystywane do zajęć zabawki były w pełni bezpieczne, posiadające niezbędne certyfikaty i zaświadczenia. Stawiamy na proste zabawki rozwijające wyobraźnię i pobudzające kreatywność dziecka, na spędzaniu czasu wspólnie, wesoło i bezkonfliktowo.

Telefon: 12 410 56 26, 508 672 724
E-mail: biuro@salvate.pl
30-428 Kraków
ul. Zdunów 18c/1