Żłobek Terefere 3 to przestrzeń idealnie dopasowana do potrzeb  najmłodszych oraz dzieci z niepełnosprawnością. Lokal znajduje się na parterze budynku, przeszedł generalny remont zgodnie z wytycznymi MPiPS, Straży Pożarnej oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Wyposażenie żłobka, w tym meble, zakupione sprzęty, dywany oraz zabawki są fabrycznie nowe, spełniają polskie normy oraz posiadają wymagane atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Terefere to przestronne sale:  sala zabaw, sala do snu dzieci oraz specjalny gabinet do zajęć z Integracji Sensorycznej, konsultacji z fizjoterapeutami czy psychologiem dziecięcym. Jest on wyposażony w liczne urządzenia wspomagające rozwój ruchowy i sensoryczny naszych dzieci.

Zdrowie naszych dzieci to nasz priorytet! Z dużą starannością dostosowaliśmy pod naszych podopiecznych łazienkę i toalety.

Dużym ułatwieniem jest drugie, bezpośrednie wyjście z lokalu, prowadzące do znajdującego się obok naszego żłobka, przestronnego ogrodu z placem zabaw.

Mając na uwadze panujący w Krakowie smog oraz liczne zachorowania w okresie jesienno-zimowym, zakupiony zostanie oczyszczacz powietrza oraz wodny odkurzacz antyalergiczny.