Nasza żłobkowa kadra to osoby:

  • z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii,
  • z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością,
  • posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo,
  • gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha,
  • dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata,
  • wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi,
  • prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą przedszkolnym Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

Pracujemy z pasją!

IMG_3177

Natalia

Skończyła Liceum Ogólnokształcące, a wykształcenie kierunkowe jest Technik Obsługi Turystycznej. Jednak od 6 lat pracuje jako ciocia w żłobku.

O sobie: Jestem pogodna, cierpliwa i pełna zrozumienia dla potrzeb maluszków. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi zyskując ich sympatię i zaufanie.

IMG_6553

Iryna

Jestem osobą kreatywną i mam wiele różnych zainteresowań. Lubię opiekować się dziećmi, obserwować ich rozwój i nowe umiejętności. Studiuję filologię angielską, mam doświadczenie pracy w przedszkolu dwujęzycznym, dlatego cieszę się, że mogę spróbować nauczyć dzieci czegoś nowego i przyczynić się do ich rozwoju. Przez dwa lata pracowałam w przedszkolu, w którym panowała pozytywna dyscyplina, uczestniczyłam także w szkoleniach pozytywnej dyscypliny, dzięki czemu wiem, jakie metody rozwiązywania różnych problemów są akceptowalne i zrozumiałe dla dzieci.

IMG_0846

Oleksandra Zhuravlova

Kocham dzieci i z radością pomagam  im poznawać ten wielki świat. Bardzo się cieszę z każdej nowej umiejętności dziecka.
Mam córeczkę Mię, a jako mama naprawdę wiem czego potrzebuje dziecko żeby być szczęśliwym

unnamed

Magda- kierowniczka żłobka

Jej głównymi cechami są odpowiedzialność oraz umiejętność utrzymywania doskonałej relacji z dziećmi. Wiedzę zdobywa poprzez doświadczenie oraz naukę w szkole o profilu Opiekunka dziecięca. Stara się być wsparciem dla każdego dziecka, a tym samym jest wzorową ciocią. Jej ponad roczne doświadczenie w opiece nad dziećmi przyczyniło się do jeszcze lepszego wychowywania oraz dojrzewania wielu maluchów.

O sobie:” Jestem spokojną, troskliwą osobą, której zależy na jak najlepszym wychowaniu dzieci. Uwielbiam momenty kiedy dzieci przywiązują się do cioci, a zwłaszcza te, które powodują uśmiech na buzi dziecka. Opiekując się malutkim/malutką- staram się, aby dziecko z każdą spędzoną chwilą chciało spędzać jak najwięcej czasu przy mnie, dając mu ciepło oraz miłość. Na co dzień uwielbiam gotować, czytać książki, jeździć na rowerze oraz słuchać spokojnej relaksującej muzyki.

IMG_6923

Ela

Ukończyła Socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada kwalifikacje opiekuna dziecięcego. Trójka własnych dzieci, sprawiła, że temat dzieci, właściwej opieki nad nimi, zaspokajania ich potrzeb i zapewnienia im prawidłowego rozwoju jest dla niej sprawą bardzo ważną. Uważa, że “ciepła atmosfera i serce okazane najmłodszym są najlepszym motorem do prawidłowego ich rozwoju”.
O sobie: Cenię sobie rodzinę i obecność w niej “tego najmłodszego – dziecka”. Dla mnie każde dziecko to skarb – Nasza Wspólna Przyszłość.

IMG_0842

Patrycja Babik

Studentka na Krakowskiej Akademii Frycza Modrzewskiego.

Jestem osobą troskliwą, cierpliwą, pełną entuzjazmu, która czerpie radość z opieki nad dziećmi. Uwielbiam długie spacery, które są dla mnie nie tylko formą aktywności fizycznej, ale również sposobem na wyciszenie i oderwanie się od codziennych trosk. Jestem również cierpliwa, co jest niezwykle ważne w pracy z dziećmi. Potrafię dostosować się do ich tempa i potrzeb, dając im przestrzeń do samorozwoju. Praca z dziećmi to dla mnie nie tylko obowiązek, ale również przyjemność, która daje mi ogromną satysfakcję i radość z codziennych interakcji z najmłodszymi.

 

IMG_7172

Monika- Kierowniczka Żłobka

Trzy lata temu ukończyła kurs Opiekuna Dzieci do lat 3 i od tamtej pory na codzień pracuje z dziećmi.

O sobie: praca z dziećmi daje mi bardzo dużo radości i poczucia, że spełniam się w tym co robię.
Największą satysfakcją w pracy z najmłodszymi jest możliwość obserwacji kolejnych sukcesów każdego dziecka – zarówno tych mniejszych jak i tych większych 🙂