Nasza żłobkowa kadra to osoby:

  • z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii,
  • z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością,
  • posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo,
  • gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha,
  • dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata,
  • wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi,
  • prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą przedszkolnym Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

Pracujemy z pasją!

Beata

Ukończyła Pielęgniarstwo. Podczas swoich studiów nabyła wiedzę i umiejętności z zakresu pielęgniarstwa oraz opieki nad małymi dziećmi. Wiedzę zdobytą przez cały okres edukacji doskonaliła przez praktyki zawodowe, w tym kilkukrotnie na oddziale pediatrycznym.

Mówi o sobie: „Jestem osobą kreatywną, uśmiechniętą oraz otwartą, co ułatwia mi pracę z dziećmi. Bardzo lubię gry zespołowe oraz zagadki logiczne. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi, organizować ich czas, motywować do wspólnej zabawy.”

Podczas zabawy motywuje podopiecznych do aktywności, pobudzając ich wyobraźnie oraz rozwój psychomotoryczny. Każde dziecko traktuje indywidualnie, zgodnie z jego usposobieniem i potrzebami. W pracy kieruje się sentencją: „W naszych dzieciach drzemie nasza przyszłość”.

Dagmara- kierownik żłobka

Ukończyła pedagogiczne studia magisterskie ze specjalizacją terapeuty. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała od 7 lat podczas praktyk w poradniach specjalistycznych, pracując jako animator dziecięcy, a także podczas pracy w żłobkach i przedszkolu.
Była wychowawcą w obu tych placówkach i prowadziła swoją grupę od samego początku co pozwoliło jej śledzić rozwój dzieci podczas kolejnych etapów ich dorastania i na bieżąco dostosowywać rodzaj zajęć do potrzeb dzieci.

O sobie: “Jestem osobą aktywną, lubię jak dookoła coś się dzieje nie tylko prywatnie, ale także w pracy z dziećmi, dlatego nie zabraknie tutaj tańców i różnych zajęć-eksperymentów. Największą radość w pracy z dziećmi sprawia mi widok ich rozwoju, tego jak cieszą się na widok czegoś dla nich zupełnie nowego, a szczerość dziecka jest w tej pracy dla mnie bezcenna. “

Jowita

Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie z tytułem magistra Stosunków Międzynarodowych oraz inżyniera Towaroznawstwa . Dodatkowo posiada kwalifikacje opiekuna dziecięcego. Swoją wiedzę poszerzała o liczne  szkolenia oraz kursy z zakresu zaburzeń integracji sensorycznej, spektrum autyzmu, poniemowlęcego rozwoju dziecka do lat 3 oraz innych. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi.
Uważa, że oprócz kompetencji mających wpływ na prawidłowy przebieg swojej pracy, istnieją cechy osobowości , których nie można się nauczyć, dlatego podchodzi do pracy z dziećmi z ogromnym sercem . Jest ambitna, pełna zapału, zaangażowania, empatii . Ceni sobie bliską relację z rodzicami . Jest wrażliwa za los dzieci, traktuje je z wielką czułością.
Mówi o sobie: “Prywatnie jestem mamą , dlatego rozumiem , jak ważne dla rodziców jest poczucie, że zostawiają swoje dziecko pod dobrą i fachową opieką”.  Kieruję się mottem : ,,Dzieci są skrzydłami człowieka ”

Magda

Jej głównymi cechami są odpowiedzialność oraz umiejętność utrzymywania doskonałej relacji z dziećmi. Wiedzę zdobywa poprzez doświadczenie oraz naukę w szkole o profilu Opiekunka dziecięca. Stara się być wsparciem dla każdego dziecka, a tym samym jest wzorową ciocią. Jej ponad roczne doświadczenie w opiece nad dziećmi przyczyniło się do jeszcze lepszego wychowywania oraz dojrzewania wielu maluchów.

O sobie:” Jestem spokojną, troskliwą osobą, której zależy na jak najlepszym wychowaniu dzieci. Uwielbiam momenty kiedy dzieci przywiązują się do cioci, a zwłaszcza te, które powodują uśmiech na buzi dziecka. Opiekując się malutkim/malutką- staram się, aby dziecko z każdą spędzoną chwilą chciało spędzać jak najwięcej czasu przy mnie, dając mu ciepło oraz miłość. Na co dzień uwielbiam gotować, czytać książki, jeździć na rowerze oraz słuchać spokojnej relaksującej muzyki.

Zuzanna

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako animator dziecięcy oraz jako wychowawcą w żłobku.

O sobie: “Jestem osobą pełną energii, nastawiona na realizację celów. Cechuje mnie cierpliwość, opanowanie i zaangażowanie w pracę. Uwielbiam kontakt z dziećmi, a praca z nimi to wymarzone zajęcie dla mnie. Moment, gdy dzieci nazywają mnie ciocią jest dla mnie najlepszą nagrodą. Jestem osobą uśmiechniętą co jest bardzo ważne, ponieważ buduje to w dzieciach pozytywne emocje i nastawienie oraz poczucie bezpieczeństwa a wtedy praca jest przyjemniejsza.”

 LUCYNA
Ukończyła kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Dzięki pracy w żłobku zdobyła dodatkowe umiejętności dotyczące opieki nad dziećmi. Jej celem jest dalsze kształcenie się w tym kierunku i udział w kursach .
O sobie: Jestem osobą ciepłą, pogodną i aktywną, uwielbiającą maluchy. Praca z dziećmi daje mi dużą radość oraz poczucie spełnienia i bycia potrzebnym. W swojej pracy z dziećmi staram się podchodzić do każdego z nich indywidualnie by czuło się swobodnie i bezpiecznie. Wykorzystuję różne formy i metody pracy dostosowane do wieku i umiejętności dzieci pozwalające wyrazić siebie, między innymi zajęcia rytmiczne i umuzykalniające