Nasza żłobkowa kadra to osoby:

  • z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii,
  • z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością,
  • posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo,
  • gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha,
  • dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata,
  • wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi,
  • prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą przedszkolnym Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

Pracujemy z pasją!

Dagmara- kierownik żłobka

Ukończyła pedagogiczne studia magisterskie ze specjalizacją terapeuty. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała od 7 lat podczas praktyk w poradniach specjalistycznych, pracując jako animator dziecięcy, a także podczas pracy w żłobkach i przedszkolu.
Była wychowawcą w obu tych placówkach i prowadziła swoją grupę od samego początku co pozwoliło jej śledzić rozwój dzieci podczas kolejnych etapów ich dorastania i na bieżąco dostosowywać rodzaj zajęć do potrzeb dzieci.

O sobie: “Jestem osobą aktywną, lubię jak dookoła coś się dzieje nie tylko prywatnie, ale także w pracy z dziećmi, dlatego nie zabraknie tutaj tańców i różnych zajęć-eksperymentów. Największą radość w pracy z dziećmi sprawia mi widok ich rozwoju, tego jak cieszą się na widok czegoś dla nich zupełnie nowego, a szczerość dziecka jest w tej pracy dla mnie bezcenna. “

Paulina

Ciocia Paulina
Ukończyła studia z obszaru nauk medycznych oraz nauk o zdrowiu, o kierunku dietetyka oraz kurs opiekuna w żłobku. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w żłobku oraz w przedszkolach. Stale poszerza swoją wiedzę, odbywając różne kursy i szkolenia.

O sobie: Odkąd pamiętam zawsze marzyłam o pracy z dziećmi. Sprawiają one, że uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Ich radość i bezpieczeństwo są dla mnie priorytetem. Lubię im towarzyszyć w poznawaniu świata, rozwijaniu nowych umiejętności oraz poszerzaniu wiedzy. Uwielbiam prowadzić z nimi wszelkie zajęcia muzyczne, rytmiczno-ruchowe oraz sensoryczne. W swojej pracy stawiam na naukę poprzez zabawę.
Zawsze staram się pomagać innym jak tylko mogę. Jestem osobą optymistyczną, radosną oraz zaangażowaną.

Marta

Ukończyła studia z zakresu zarządzania i marketingu, obecnie studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Po kilkunastu latach „pracy za biurkiem” postanowiła spełnić swoje marzenie i pracować z najlepszymi z najlepszych czyli dziećmi. Jej atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i umiejętność współpracy z nimi.

O sobie: Kieruję się sentencją, że dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego pragnie.

 LUCYNA
Ukończyła kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Dzięki pracy w żłobku zdobyła dodatkowe umiejętności dotyczące opieki nad dziećmi. Jej celem jest dalsze kształcenie się w tym kierunku i udział w kursach .
O sobie: Jestem osobą ciepłą, pogodną i aktywną, uwielbiającą maluchy. Praca z dziećmi daje mi dużą radość oraz poczucie spełnienia i bycia potrzebnym. W swojej pracy z dziećmi staram się podchodzić do każdego z nich indywidualnie by czuło się swobodnie i bezpiecznie. Wykorzystuję różne formy i metody pracy dostosowane do wieku i umiejętności dzieci pozwalające wyrazić siebie, między innymi zajęcia rytmiczne i umuzykalniające

Magda

Jej głównymi cechami są odpowiedzialność oraz umiejętność utrzymywania doskonałej relacji z dziećmi. Wiedzę zdobywa poprzez doświadczenie oraz naukę w szkole o profilu Opiekunka dziecięca. Stara się być wsparciem dla każdego dziecka, a tym samym jest wzorową ciocią. Jej ponad roczne doświadczenie w opiece nad dziećmi przyczyniło się do jeszcze lepszego wychowywania oraz dojrzewania wielu maluchów.

O sobie:” Jestem spokojną, troskliwą osobą, której zależy na jak najlepszym wychowaniu dzieci. Uwielbiam momenty kiedy dzieci przywiązują się do cioci, a zwłaszcza te, które powodują uśmiech na buzi dziecka. Opiekując się malutkim/malutką- staram się, aby dziecko z każdą spędzoną chwilą chciało spędzać jak najwięcej czasu przy mnie, dając mu ciepło oraz miłość. Na co dzień uwielbiam gotować, czytać książki, jeździć na rowerze oraz słuchać spokojnej relaksującej muzyki.

Beata

Ukończyła kurs opiekuna w żłobku. Doświadczenie zawodowe odbywając staże w żłobku oraz przedszkolach. Od 6 lat na stałe pracuje z najmłodszymi starając się wyzwalać w nich chęć poznawania i odkrywania świata, kształtując wrażliwość i wyobraźnię, zachęcając do samodzielności i odwagi.

O sobie: Staram się nauczyć dzieci wiary we własne możliwości, zaszczepić w nich zdrowe poczucie niepowtarzalności i wyjątkowości. Uśmiech dziecka to piękny prezent, jakim mam szczęście być codziennie obdarowywaną.

ELA
Ukończyła Socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiada kwalifikacje opiekuna dziecięcego. Trójka własnych dzieci, sprawiła, że temat dzieci, właściwej opieki nad nimi, zaspokajania ich potrzeb i zapewnienia im prawidłowego rozwoju jest dla niej sprawą bardzo ważną. Uważa, że “ciepła atmosfera i serce okazane najmłodszym są najlepszym motorem do prawidłowego ich rozwoju”.
O sobie: Cenię sobie rodzinę i obecność w niej “tego najmłodszego – dziecka”. Dla mnie każde dziecko to skarb – Nasza Wspólna Przyszłość.