Witamy na stronie Integracyjnego Żłobka Terefere 3 przy ul. Reduta 28

żłobek prądnik czerwony ue
żłobek reduta
żłobek park reduta
Żłobek Reduta - Prądnik Czerwony - Park Reduta
Integracyjny żłobek Terefere III – wspieramy rodziców w powrocie na rynek pracy.

Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu “Integracyjny Żłobek Terefere 3- wspieramy rodziców w powrocie na rynek pracy” jest stworzenie 34 nowych miejsc żłobkowych dla dzieci rodziców, chcących po okresie pozostawania w domu z dzieckiem powrócić na rynek pracy oraz dla rodziców pracujących, dla których wsparcie jest pomocne w utrzymaniu zatrudnienia. W ramach projektu zapewniamy trzy miejsca dla dzieci z niepełnosprawnością lub przejawiających trudności rozwojowe.Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014- 2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


slide1_1
slide2_1
slide2_1
slide2_1
slide2_1

Nasze atuty

Sprawdź plan dnia
Cierpliwość i profesjonalizm

Przestrzenne miejsce

Sprawdź warunki

Zaopiekujemy się
Twoim dzieckiem

Kilka słów o nas

Naszym celem jest stworzenie ciepłego, przyjaznego i profesjonalnego miejsca, w którym każde Dziecko poczuje się bezpiecznie, komfortowo i będzie mogło rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Opinie rodziców

  • P?OLECAM! pełen profesjonalizm, szczere zaangażowanie, dobry katering (również dla alergików), czyli zadowolone dziecko i rodzice.

    mama Janka
  • Jestem zachwycona miejscem. Kadra jest wspaniała. Budzą zaufanie i sympatie. Dbają i rozumieją emocje dzieci i rodziców. Miejsce jest ładne w środku, czyste i pełne sensorycznych zabawek. Kadra wymyśla rozwijające zabawy. Mogę spokojnie być w pracy i nie martwię się o synka. Bardzo polecam!!!

    mama Stasia
  • SUPER ŻŁOBEK! mój syn wychodził zawsze uśmiechnięty, wspaniała atmosfera, polecam wszystkim mamom chcącym wrócić do prac

    mama Tymona

Żłobek Reduta – Prądnik Czerwony – Park Reduta

Nasz żłobek  przy ulicy Reduta jest dla nas miejscem wyjątkowym, ponieważ bierze udział w programie wspierającym rodziców w powrocie do życia zawodowego, z którego zrezygnowali na czas zajmowania się swoimi pociechami. To również miejsce wyjątkowo z innego względu – w żłobku na trzydzieścioro czworo dzieci przewidziane jest miejsce również dla trojga dzieci niepełnosprawnych lub mających trudności rozwojowe.

Z tego powodu największy nacisk kładziemy właśnie na budowanie wzajemnych relacji pomiędzy dzieciakami sprawnymi i niepełnosprawnymi, relacje oparte na wzajemnym szacunku dla swoich możliwości i umiejętności przyjaźnienia się ponad nimi, ponad wszelkimi granicami.

Nieodzowną pomocą w tym zakresie jest nasza wykwalifikowana kadra, doskonale radząca sobie tak z opieką, jak i odczytywaniem potrzeb oraz odczuć swoich najmłodszych podopiecznych. Dzięki temu dzieci bawią się, uczą i rozwijają się pod okiem specjalistów, których traktują jak członków rodziny. Dzięki domowej, przyjemnej atmosferze maluchy chętnie wracają do tego miejsca pełnego uśmiechu i wspólnych, wesołych zabaw.

 

Rekrutacja dzieci z niepełnosprawnością do żłobka na Prądniku Czerwonym

 

Każdego dnia przykładamy maksimum wysiłków do tego, aby stworzyć szczególnie dzieciom z niepełnosprawnością ruchową, ale też z wszelkiego rodzaju zaburzeniami i chorobami psychicznymi oraz trudnościami w komunikacji i nawiązywaniu relacji z otoczeniem optymalnego środowiska, w którym będą mogły rozwijać swoje skrzydła pod czułą i wykwalifikowaną opieką wychowawców. Żłobek przy Parku Reduta już podczas rekrutacji bierze pod uwagę potrzeby szczególnie tych dzieci oraz ich rodziców. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wielkim zaufaniem obdarzają nas rodzice niepełnosprawnych dzieci, zostawiając je nam pod opieką, wierząc, że zapewnimy im doskonałe warunki – dokładnie takie, jak w domu, a czasem nawet lepsze.

Wierzymy głęboko, że integracja dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych pomaga rozwijać się socjalnie jednym i drugim, pozwala dostrzegać dobre strony i przystosowywać się do różnych rudnych sytuacji w przyszłym życiu. Dzięki tak nawiązywanym relacjom dzieci w późniejszym etapie nauczone są empatii, przyjacielskiego stosunku do ludzi oraz otoczenia, a także wrażliwości.

 

Żłobek Reduta – doskonale wyposażony

 

W odpowiednim rozwoju dzieci ma pomagać nowoczesne, przyjemne i zachęcające do zabawy wnętrze oraz wyselekcjonowane zabawki, posiadające stosowne certyfikaty jakości. Do dyspozycji dzieci przychodzących do  żłobka na Prądniku Czerwonym są przestronna i doskonale zaopatrzona w różnego rodzaju, wysokiej jakości akcesoria sala zabaw, ale również pomieszczenie przeznaczone do odpoczynku dla najmłodszych uczestników zabaw, ponadto ogród zachęcając do przebywania na świeżym powietrzu przy słonecznej pogodzie. Poza samym wyposażeniem, w tym również rehabilitacyjnym czy muzycznym, ważne są dla nas same zajęcia oraz ich najwyższa jakość.

 

Zajęcia prowadzone w żłobku przy Reduta

 

Mając na względzie potrzeby najmłodszych, ich chęć ciągłego rozwoju i poznawania nowych rzeczy, zjawisk oraz rozwijanie swoich pierwszych talentów, mamy przygotowane cykle zajęć o zróżnicowanej tematyce. Najchętniej najmłodsi uczestniczą w zajęciach rytmiczno-ruchowych, każdorazowo prowadzonych przez wynajmowaną firmę o doskonałych opiniach. Poza tymi zajęciami maluchy w żłobku przy Parku Reduta mogą uczestniczyć choćby w warsztatach plastycznych. Oczywiście wszystkie proponowane, bezpłatne zajęcia dopasowywane są do wieku uczestników oraz ich możliwości, aby zachęcać je do tworzenia nowych, wspaniałych rzeczy.

Co więcej, jako placówka opiekująca się również dziećmi z niepełnosprawnościami, gwarantujemy cykle zajęć stworzonych z myślą właśnie o nich, a więc spotkania z dziecięcym psychologiem czy niezbędną, profesjonalną fizjoterapię i rehabilitację z użyciem odpowiedniego sprzętu.

 

Żłobek przy Reduta – smaczny i zdrowy catering

 

W żłobku przy Reduta nie zapominamy także o roli zdrowego posiłku w rozwoju dziecka, szczególnie w jego najmłodszych latach. Stawiamy na zdrowe, ekologiczne potrawy przyrządzane przez sprawdzone restauracje i przywożone zawsze na czas. Rozbudzanie wyobraźni dzieci, jak wierzymy, odbywa się wszystkimi możliwymi zmysłami, a jedzenie i rozbudzenie miłośni do smacznych i zdrowych dań jest najlepszą drogą do prowadzenia później zdrowego trybu życia.

Telefon: 508 672 724, (12) 410 56 26
E-mail: biuro@zlobekterefere.pl
31-241 Kraków (Prądnik Czerwony)
ul. Reduta 28
Skip to content