Po sukcesie naszych żłobków, chcieliśmy stworzyć przedszkole, w którym dzieci rozwijają się harmonijnie, mając do wyboru, poza swobodną zabawą, bogatą ofertę zajęć wspierających różne aspekty ich życia – zarówno te artystyczne, sportowe, muzyczne jak i te bazujące na konkretnej wiedzy naukowej. Wszystkie zajęcia przygotowane są w oparciu o wiedzę z zakresu etapów i psychologii rozwoju dziecka na przedszkolnym etapie życia.  Są prowadzone przez naszą kadrę z pasją i radością!

lista zajęć dodatkowych:

1. Kurs języka angielskiego dla dzieci prowadzony przez Centrum Edukacyjne FENIKS
2. Szkoła majsterkowania prowadzona przez Akademię Aktywnych i Kreatywnych.
4. Treningi Judo prowadzone przez IPPON JUDO KRAKÓW

1. Język angielski.

Nauka angielskiego dla dzieci w Terefere to profesjonalny ale zarazem niebanalny kurs językowy. Wczesne lata są kluczowe w rozwoju mózgu maluchów i jest to najlepszy moment na to, żeby w ich życiu pojawił się drugi język. Regularne osłuchiwanie się z obcymi dźwiękami już od pierwszych zajęć sprawia, że dzieci nie odczują bariery językowej czy niepewności przy użyciu języka obcego w prawdziwym życiu.

2. Zajęcia z majsterkowania

Zajęcia z majsterkowania to warsztaty, na których dzieci tworzą własne zabawki oraz przedmioty codziennego użytku przy użyciu przeróżnych narzędzi. Zajęcia pomagają rozwijać wyobraźnie przestrzenną oraz trenują sprawność motoryczną dziecka. Budują pewność siebie, wiarę we własne możliwości, pomagają odkryć talenty i przekształcić je w mocne strony. Takie zajęcia to świetna zabawa i prawdziwa nauka życia! Z radością można potem pomóc rodzicom w domowych remontach 😉

4. Judo

Judo to świetna zabawa połączona z nauką zwinności, dyscypliny, uważności i precyzji. Poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, gry i zabawy wspieramy harmonijny rozwój dzieci ich sprawności oraz koordynacji ruchowej. Judo to również nauka miękkiego i bezpiecznego upadania, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko powstawania urazów.