Nasza przedszkolna kadra to osoby:

  • z nieograniczonymi pokładami miłości, ciepła, troski i empatii,
  • z dużym doświadczeniem i ogromną kreatywnością,
  • posiadające kierunkowe, fachowe wykształcenie, ciągle rozwijające się zawodowo,
  • gwarantujące dużo radości, naukę przez zabawę i uśmiech od ucha do ucha,
  • dbające by dziecko, w ciepłej i przyjaznej atmosferze, mogło rozbudzać ciekawość świata,
  • wspierające rozwój emocjonalny i umysłowy każdego z naszych dzieci oraz dbające o ciepłe i koleżeńskie relacje miedzy nimi,
  • prowadzące warsztaty rozwojowe, plastyczne, rytmiczno-ruchowe i muzyczne – dostosowane do możliwości i wieku dziecka, zapewniając przy tym ciepłą i serdeczną atmosferę.

Nasz Psycholog wspiera zarówno naszą kadrę pedagogiczną, jak i służy swoją pomocą przedszkolnym Rodzicom borykającymi się z indywidualnymi problemami wychowawczymi.

 

Małgorzata Stępień

Pani Małgorzata od ponad 10 lat pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym. Ukończyła studia oraz specjalizację z neurologopedii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Specjalizuje się w terapii wad wymowy i opóźnionego rozwoju mowy. Pracuje z dziećmi z dysleksją, afazją, alalią, oraz z zaburzeniami spektrum autyzmu. W swojej pracy wykorzystuje zróżnicowane, pomocne narzędzia terapii, które zwiększają jej skuteczność.

 

 

Katarzyna Zając

Jest absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na wydziale Pedagogiki i Psychologii. Posiada kilkuletnie doświadczenie, które zdobyła pracując jako opiekunka w żłobku i wychowawca w przedszkolu. Podczas zajęć z najmłodszymi wykorzystuje zarówno tradycyjne jak i innowacyjne metody nauczania, które stymulują wszechstronny rozwój dzieci.

O sobie: „Niezwykle ważne jest dla mnie rozwijanie wyobraźni i ciekawości przedszkolaków. Staram się podążać za podopiecznymi, czyli akceptować ich uczucia, możliwość oraz chęć do współpracy. Wielką satysfakcję sprawia mi kiedy zaproponowana przeze mnie zabawa czy zajęcia spotykają się z aprobatą dzieci. Praca z najmłodszymi jest moją pasją, dlatego największą nagrodą za moje wysiłki jest możliwość obserwowania jak pokonują trudności dnia codziennego i zdobywają nowe umiejętności. Prywatnie jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek, z którymi staram się spędzać jak najwięcej wolnego czasu.”

Adrianna Zborowska

Zajęcia odbywają się w formie zabawy, które mają pozytywny wpływ na rozwój ruchowy, emocjonalny, intelektualny i społeczny. Bo rytmika to nie tylko piosenki! To także granie na instrumentach perkusyjnych oraz zabawy rozwijające koordynację, poczucie rytmu, znajomość kolorów, pracę w grupie. To także nauka ciekawych choreografii oraz zajęcia tematyczne takie jak: muzyka góralska, muzyka harcerska, muzyka irlandzka, poznawanie póry roku i świąt dzięki piosenkom.

Pani Adrianna Zborowska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie oraz instruktorem rytmiki i animatorką z wykształceniem pedagogicznym. Od wielu lat pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i żłobkowym, prowadząc zajęcia rytmiczne i ucząc muzyki najmłodszych