slider2

Nasze atuty

Sprawdź plan dnia
Cierpliwość i profesjonalizm
Przestronne miejsce
Sprawdź warunki

Po sukcesie trzech krakowskich żłobków Terefere oraz Przedszkola przy ul. Reduta postanowiliśmy otworzyć drugie przytulne przedszkole Terefere2 (jakżeby inaczej ?) Lokal sąsiaduje z jednym z naszych żłobków przy ul. Zdunów 18B LU2 i LU3 w Borku Fałęckim.

Jesteśmy miejscem edukacji dziecka, w którym stawiamy na różnorodne metody nauczania i twórczą edukację.

Jesteśmy przedszkolem otwartym, przyjmujemy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 lat do 6-go roku życia, także te ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi.

Terefere2 to przedszkole, które ma wielokulturowy charakter, zapraszamy dzieci wszystkich narodowości, ras oraz religii. Uczymy dzieci szacunku i tolerancji do innych, zapoznajemy dzieci z innymi kulturami, pokazujemy jak żyją ludzie w innych częściach świata.

W Terefere2 stawiamy na wzmacnianie naturalnego rytmu rozwojowego dziecka. Dbamy o budowanie ciepłych, otwartych i pełnych szacunku relacji. Dużą wagę przywiązujemy do zaszczepiania w dzieciach zamiłowania do ruchu, pasji do nauki, twórczości oraz szeroko pojętej muzykalności.

O nas

  • W Terefere stawiamy na wzmacnianie naturalnego rytmu rozwojowego dziecka. Dbamy o budowanie ciepłych, otwartych i pełnych szacunku relacji.

  • Dużą wagę przywiązujemy do zaszczepiania w dzieciach zamiłowania do ruchu, pasji do nauki, twórczości oraz szeroko pojętej muzykalności.

  • Nasze przedszkole to miejsce, o którym rodzice i dzieci mówią, że jest „najlepsze pod słońcem”.

  • Terefere to miejsce, w którym dzieci rozwijają się harmonijnie, mając do wyboru, poza swobodną zabawą, bogatą ofertę zajęć wspierających różne aspekty ich życia.

Telefon: 508 672 724
E-mail: biuro@salvate.pl
30- 428 (Borek Fałęcki)
ul. Zdunów 18b LU2, LU3